Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

A héten folytatódott a felkészülés

2011.01.30
Csapatunk a hét közepén 3-1es vereséget szenvedett a Budafoki LC csapatától. A hétvégén ismét a Téli Nagypályás Tornán léptünk pályára a Szentpál Akadémia ellen és magabiztos győzelmet arattunk. A mérkőzés rövid összefoglalóját a www.tnt.eoldal.hu információi alapján közöljük: 20. perc :  Berecz kihasználva a védő hibáját 16-ról az oldalra elvetődő kapus hasa alatt begurult góljával megszerezte a Veresnek a vezetést.  1 : 0 28. perc: Lörinc 10 méterre a kaputól nem talál csak labdafogó hálót. 31. perc : Rozinka beadását Lengyel lövi el Simon pedig a helyén van. 32. perc : Cornides A. 14 méteres lövését  Angyal szögletre hárítja. 57. perc : Rozinka élesen belőtt labdáját Huszai épphogy nem talál kaput. 59. perc : Simon kapus Huszai elől ellopja a labdát. 60. perc : Jenei beadást Huszai elől most nem sikerűl Simonnak megfognia, mert a támadó előre vetőtve nagyon szép gólt fejel. 2 : 0 67. perc : Szent Pálos szabadrúgás 18-ról. Cornides A. óriási erejű lövése épp hogy fölé. 77. perc : Újból Akadémiás szabadrúgás, ami a bal alsó felé süvít de a kapus kitolja szögletre. 78. perc : Berecz jobb oldalról elvégzett szabadrúgását Czene a kapuba fejeli. 3 : 0 86. perc : Veres két csel után a bal előt kilövi. 4 : 0