Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Csodálatos csapatunk van!...

2011.01.24
8. perc : Véghegyi Husztaihoz játszik és 14 méterről a bal kapufát találja el. 10 perc: Huszai a tizenhatos vonalánál befordulva cselez, majd 14-ről a bal alsót kilövi. 0 : 1 18. perc : Mikó 25-ről épphogy fölé durrant. 21. perc : Harminc méterről Deák ereszt meg egy lövést de Belányi szépen fogja. 27. perc : Mikó megindította Józsefet , aki 14-ről erőből meglövi a labdát de a kapus szögletre tolja . 29. perc : Véghegyi Deáknak adja a labdát aki lövőre aki 20 méterről óriási gólt lő. 0 : 2 30. perc : A csillaghegy védője a tizenhatoson belűl kezezik. Serdült biztos lábbal rúgja a bal alsóba. 0 : 3 50. perc: Veresegyházi szabadrúgás 35-ről. Détári biztosan fogja. 65. perc : Jobb oldali támadást követően a beívelt labdát Mikó öt méterről a vonalon álló kapus kezébe fejel. 60. perc : Egyéni alakítás után Balogh kirúgja a bal alsót. 1 : 3 80. perc : Berecz a baloldalon belopakodott a 16-on belűlre és éles szögből a bal alsót célózva úgy talál a kapuba , hogy Détári keze-lába közt begurult a labda a hálóba . 1 : 4 85. perc : Jobb oldali Veresegyházi támadás. A belőtt labdát Aranyos kapásból tizenegy méterről rúgja meg a gólját. 1 : 5 88. perc : Husztai négy cselt csinál a büntető területen belűl majd az üresen álló Veres elé tálal aki három méterről beállítja a végeredményt. 1 : 6