Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

infók

2010.09.03
Néhány újabb információ a csapatról: Iklad-Veresegyház 6-3 ikladi gólok: Hosszú 3, Braun, Teréki, Pálvölgyi. Gratula! veres-pilis 3-2, 2-0 Felemás kapussal is nyertünk, a pilis sok helyzetet rontott, mindhárom gólt Kovács hozta ösze. g: Huszai, Erdo-Lahner, Deák, Czene öngólt lott a nyáron a csapathoz érkezett: Sámson Zalaegerszegről, Babarczy és Tóth Dunakesziről. A többi pest-megyei csapat eredményei a PMK 2. fordulójában, csak annak jelzésére, hogy ki mennyire veszi komolyan a sorozatot: Szada-Erdőkertes 2-2 Úri-Üllő 0-6 Üröm-Tárnok 1-6 Farmos-Újlengyel 1-10 Visegrád-Pilisvörösvár 3-4 Szigetbecse-Halásztelek 1-8 Kerepes-Bag 3-3 Tápiószőlős-Pilis 2-4 Pilisvörösvár II.-Diósd 0-4 Gödöllői SK II.-Hévízgyörk 0-4 Dabas/Gyón-Örkény 4-7 Valkó-Tápiószecső 0-3 (j.n) Néhány további információ a közelmúlt mérkőzéseiről: Újlengyel-Veresegyház 5-1 (2-1) g. Nagy (9, 12, 65), Ásott (68), Gál (85), ill. Huszai (42.) A Felsőpakony elleni mérkőzésen a szünetben 3-1 voltaz állás, Kovács Balázs két gólt lőtt, Erdő-Lachner is vállalt egyet az első 45 percben. A honlap néhány héten belül felveszi a normális üzemmódot, addig is megértésüket és türelmüket kérjük.