Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

jöhet a döntő!

2011.02.20
Csapatunk tegnap a Csillaghegy ellen játszotta a Téli Nagypályás Torna elődöntőjét, és nehéz meccsen elismerésre méltó győzelmet aratott. A döntőben ellenfelünk jövő szombaton a SZAC lesz. A meccs ezúttal igazán rövid összefoglalója a www.tnt.eoldal.hu alapján: 17. perc : Csúcstalálkozó az ötösön belűl, egy Kámán védése után amiből a Veresegyház csapata jött ki győztesen Dalányinak köszönhetően. 0 : 1 36. perc : A büntető területen belűl kezezett Deák B. Singer állt a labda mőgé és védhetetlenűl  a jobb alsó értékesítette a tizenegyest. 1 : 1 50. perc : Deák B. korrigálja a hibáját és a leragadó , majd elfekvő kapus mellet értékesíti a kínálkozó lehetőséget . 1 : 2 A 80.  percig hullámzott a mérkőzés hol itt , hol ott volt helyzetecske, de mind kihasználatlan maradt. 85. perc: a meccs említésre való utolsó érdemi helyzete a Csillaghegynél volt. Singer 18 méterről a bal kapufát találta el de az kifelé pattant ahol nem volt érkező ember.