Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Lassan elfelejtjük a győzelem ízét...

2010.11.07
Ezen a hétvégén ismét kettős vereségnek örülhettünk: felnőttek: Veresegyház-Tápiószecső 1-3 u-19: Veresegyház-Tápiószecső 1-2 Az alábbiakban az ellenfél honlapjáról, a http://www.tapioszecsofc.hu/ oldalról közöljük változtatás nélkül az ottani beszámolót, annál is inkább, mert kiválóan minősíti felnőtt csapatunk teljesítményét. Biztosan győztünk végre idegenben is   Támadólag léptünk fel már az első perctől kezdve a Veresegyház otthonában, akik idén igencsak botladoznak. Sokáig helyzet nélkül támadtunk, de a félidő hajrájában már a kapu előtt is veszélyeztetni tudtunk. A 28.percben a vezetést is megszereztük, Juhász középre adása után Grezsák lövését még védte Babarczi, de Lévai ismétlése már a kapuba került. A vezetésünk tudatában sem álltunk le, de a mezőnyben már feljött a hazai csapat is. A félidőig így igencsak lüktető játék alakult ki nagyobb helyzetek nélkül. A szünet után a hazai védelem összekuszálódott többször is csak szaladgáltak erre-arra, mi pedig egyre többször kerültünk mögéjük illetve helyzetbe. Az 55.percben Balázsi harcolt meg egy labdáért, majd remekül kanalazott fekve Lévaihoz, aki higgadtan, okosan a hosszú sarkot célozva szerezte meg a második gólunkat.  Ezt erősen vitatták a hazaiak, hogy Balázsi kézzel is rásegített, de a partjelző közelben volt, ő nem intett, így valószínűleg szabályos gól született. Ez egy picit meg is törte a hazaiakat, és ezután remekül kontrázhattunk, s a 76.percben Grezsák Zsolt is betalált a végsőkig kijátszva a helyzetet. A háromgólos előny sem volt túlzó a mérkőzés láttán, de a hazaiak erejéből a 83.percben szépítésre is futotta, Jenei egy pontatlan lövésbe tette bele fejét, így a kapunkba stukkolta a labdát. Végre idegenben is sikerült győznünk, mi több bátor játék mellett még jól is játszottunk.   Veresgyház VSK - Tápiószecső FC 1-3(0-1) Gólszerzők: Jenei S. ill. Lévai Cs. (2), Grezsák Zs. Nehéz mérkőzésen vannak túl az ifisták, de az élre ugrottunk   Veresegyházon vendégeskedtünk a bajnokság 13.fordulójában, s ezen a napon szerencsésnek bizonyult a babonás szám, hiszen nem a mutatott játék alapján jutottunk három ponthoz, hanem némi szerencsének is köszönhető, hogy a mérkőzést tíz emberrel befejező hazai csapatot legyűrjük. Igaz már az elején Kovács Áron fejesével előnyt szereztünk, de aztán a hazai csapat felülkerekedett rajtunk és a mezőnyben igencsak szürkének bizonyultunk. A szünet után nem sokkal a hazaiak egyik játékosa, Csendom Kristóf butaságának köszönhetően a 49.perctől emberelőnyben játszhattunk. Ez annyiban látszódott, hogy két-három hatalmas ziccert alakítottunk ki, de azt ugyanolyan könnyen el is hibáztuk, de a mezőnyben még így is a hazaiak jeleskedtek jobban. A hajrában a 76.percben ez egyenlítést is hozott, Mónos lőtt a kapunkba egy beadás után. Ez a pont volt az, ami valamelyest felizgatta a társaságot, mert csak ezután kezdtünk el tenni valamit a győzelemért, s a 81.percben egy szabadrúgás után Lázók lőtt a kapuba, ezzel újabb három pontot bezsebelhettünk. Mivel a Felsőpakony ikszelt Örkényben, így egy pont előnnyel átvettük az elsőséget az U19-es bajnokság tabelláján.   Veresegyház VSK - Tápiószecső FC 1-2(0-1) Gólszerzők: Mónos T. ill. Kovács Á., Lázók G. Egyébként boldog névnapot kíván a honlap szerkesztősége csapatunk játékosának, Répási Csongornak.