Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

megkezdtük a felkészülést

2011.01.16
Csapatunk a téli felkészülési időszakban a Téli Nagypályás Torna elnevezésű versenysorozaton vesz részt, amelynek mérkőzéseit Budapesten rendezik. A 12 csapatos eseményen két hatos csoportban küzdenek a résztvevők, a két csoportgyőztes méri össze majd erejét a döntőben. Csapatunk első mérkőzésén világra szóló győzelemmel kezdte az évet a Pestszentimre ellen. Próbajátékon vesz részt a csapatnál Zoufaz, Végheji, valamint Vargha Dániel. is próba játékon van nálunk A www.tnt.eoldal.hu beszámolója alapján az alábbiakban felidézzük a mai mérkőzés legfontosabb eseményeit: 3. perc : Serdült szerzett labdát , és 16 méterrol a hálóba vágta 1 : 0 22. perc : Pestszentimrei szabadrúgás 25 méterrol. Egri Zoltán az égbe lotte. 24. perc: Imrei szabadrúgás újból. Tóth Péter középre gurít, de Siskó sem talál kaput. 29. perc: Berecz észrevette , hogy a kapus kinn áll nagyon a kapujából és mintegy 30 méterre a kaputól a léc alá lötte a labdát. 2 : 0 31. perc : Szabadrúgáshoz jutott a Veres csapata. Berecz lövését a középen álló kapus könnyedén hárítja. 45. perc : Gyönyöru háromszögelés. Répási , Huszai, után Serdült 16-ról értékesíti a kihagyhatatlant. 3 : 0 57. perc : Véghelyi fut el a baloldalon és a szögletzászlótól begurítja a játékszert Forónak aki 16 méterrol a Pestszentimrei kapu fölé lövi a labdát körülbelul 20 centivel. 68. perc : A tizenhatos oldalvonalánál az ötössel egymagasságból végzi el az Imrei szabadrúgást Tóth Péter, amit a kapus szögletre tornáz.