Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Nagyon meredek az a lejtő...

2011.03.21
Felnőtt csapatunk 3-2re kikapott, az ifik 0-1ről fordítva 5-2re nyertek Pilisen. részletek a felnőttek meccséről: Deák Bálint beszámolója: Hűvös időben jó iramú meccset játszottunk első gólt a Pilis szerezte egy szabadrúgás utáni kipattanóból, félidő előtt sikerült kiegyenlíteni(jobboldali beadást követően a kapus kiütötte a labdát amit Deák Bálint befejelt). A második félidőben felváltva támadott a két csapat, sajnos védelmünk hibázott és egy hosszú indítást követően a Pilis ismét vezetést szerzett, középkezdés után ismét egy hosszú indítás után 1 perc alatt sikerül bekapnunk 3. gólunkat! Bánhalmi Milán a lefújás előtt pár perccel szépíteni tudott (beadásból fejes góllal)! fájó vereség mert összességében nem játszott rosszul a csapat  osztályozásunk: 5 Répási 5 Zoufal 5 Szabó 4 - Véghelyi 5 Balázsi 5 Varga 5 Deák 6 - Huszai 4 Tóth 5 Cserék : Czene helyett Foro (5) 46. p. Balázsi helyett Rozinka (5) 58. p. Huszai helyett Bánhalmi (6) 65. p. Szabó helyett Berecz (4) 75. p. Gólok : Szluka J. /2/, Poncok Cs.; ill. Deák, Bánhalmi. Számunkra érthetetlen, hogy Bánhalmi miért csak csereként szerepelt, mert érzésünk szerint 2-3 gól is benne lett volna. Petyán Gábor hiányzott az ellenfélnél, aki 4 meccses eltiltást kapott a múlt heti Újlengyel elleni kiállítása kapcsán. percről percre a pilisilk.eu oldal információi alapján: 9. perc: Poncok indítja Szlukát, aki egészen az Veres 16-osáig vezeti a labdát, Szabót ügyesen kicselezi, de a lövésbe még sikerül beleérnie, így blokkolja a támadást. 13. perc: Balázsi révén helyzethez jut a vendégek csapata is, a 16-osnál keresztbe vezeti a labdát a védok elott, lövését hárítja Balázs. 21. perc: Egy téves bírói ítélet után a reklamáló pilisi edzot, Fehér Csabát elküldi a kispadról a játékvezeto. 23. perc: Vizi fut el a bal szélen, beadásába csak beleütni tud a kapus, a labda Kecskeméti elé kerül, aki okosan átemeli a kapus fölött, de a kapufát találja el, a visszapattanót Popon lövi mellé. 30. perc: Kecskeméti végez el 20 méterrol egy szabadrúgást, az alig 6 méterre álló sorfal fölött sikerül elrúgnia a labdát, Babarczy bravúrral kiüti, de a kipattanóra Poncok reagál a leggyorsabban és a hosszú sarokba lo.1 - 0 32. perc: Egy vendég szabadrúgás után jobbról laposan középre gurít Balázsi?, az érkezo Végheji? a kapuba talál, a dolog szépséghibája, hogy lesrol, 39. perc: Kecskeméti ad Szlukának egy nagyszeru labdát, Szluka egyedül vezetheti Babarczyra, elhúzza Babarczy mellett, de kicsit kisodródik, így csak az oldalhálót találja el. 41. perc: Balázshoz kerül hátra egy hazagurított labda, a kirúgása ellenfélhez megy, a beívelést kicsit elnézi Balázs, csak belepaskolni tud, Deák pedig a kapuba fejeli.1 - 1 47. perc: Huszai veszélyezteti a kaput egy 18 méteres lövéssel, Balázs véd. 50. perc: Ismét egy veresi támadás, melynek végén megint Balázsnak kell védenie. 59. perc: Kecskeméti ugratja ki Szlukát, egészen a 11-es pontig vezeti, de lövését nagy bravúrral védi Babarczy. 60. perc: Ismét Kecskeméti az elokészíto, megint Szlukát indítja, aki meglép Szabótól a bal szélen,begurításába belelépnek, így csak szöglet a vége. 61. perc: A szöglet után Szlukához kerül a labda, 16-ról lo mellé. 62. perc: A vendégek támadása végén Zila kezéhez ér a labda a 16-oson belül, a játékvezeto szabályosnak ítéli a megmozdulást,  így megússzák a büntetot. 65. perc: Cseh indítja a saját térfelünkrol Szlukát, aki most már nem hibázik és a kifutó Babarczy fölött a kapuba emel. 2- 1 67. perc: Popon szerez labdát a középpályán, Kecskemétihez passzol, aki ismét Szlukát találja meg a kiugratással,Szluka elhúzza a kifutó Babarczy mellett, az idoközben a kapuba hátrafutó Szabót még kicselezi és a kapuba lo. 3 - 1 86. perc: rozinka szöglete után Forro visszafejeli a hosszú oldalról a labdát, érkezik Bánhalmi és a kapuba fejel. 3 - 2