Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

nem sokon múlott a meglepi...

2011.02.07
A hétvégén csapatunk ismét pályára lépett a Téli Nagypályás Tornán és biztos győzelmet aratott az Ikarus u19es csapata ellen, más kérdés, hogy nem lehet magára büszke az a felnőtt csapat, amely 3 gólt kap egy utánpótlás együttestől... Ezzel a győzelemmel a csoport 2. helyén állunk, az utolsó fordulóban le kell győznünk az RSCt, ebben az esetben kéthét múlva a tornagyőzelemért játszhatunk. A hétvégi meccs összefoglalója szokás szerint a tnt.eoldal.hu információi alapján: 16 . perc : Czene a kaputól 2 méterre fejjel értékesíti a szögletből adótott helyzetet. 1 : 0 18. perc : Horváth K. 25-ről telebe rúgja Babarczi kapust. 21. perc : Nem kellett sokáig várni , hiszen Horváth K. kiugrik a védők közt, és a tizenhatról ellőtt labdája a bal alsóba köt ki. 1 : 1 24. perc : Hamar válaszolnak a fiataloknak a Veresegyháziak. Varga Dávid a jobb alsóba talál be. 2 : 1  28. perc : A mérkőzés legszebb pillanata . Fitos jobb belsővel a bal felső sarkot veszi célba , de Babarczi a levegőben úszva kitolja a hálóba tartó labdát. 30. perc : Varga a kapus lába közt ér el egy gólt. 3 : 1  40. perc : Újból Varga a góllövő. A szögletből bejött labdát 3 méterre a kaputól értékesíti. 4 : 1  42. perc : Rozinka is három méterről talál a kapuba.  5 : 1  47. perc : Egy Veres védő beragadt , Molnár pedig kapva az alkalmon a kapus felett a hálóba talál. 5 : 2 Az  50. és az 58. perc közti időszakban  a fiatalok háromszor egymásután hozták a szívbajt a Veresiek védőire, majd aztán beérett a gól is az 59. percben . Szabó a Veresiek védője hibázik és öngólt vét . 5 : 3 81. perc : Horváth K. szabadrúgását a bal felsőből tolta ki Babarczi. 86. perc : A fiatalos hév talán nagyon elkapta a fiatalokat , mert Gróza a megszerzett labdával a jobb kapufa mellé lövi a bőrt. 6 : 3