Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

újabb győzelem!

2010.10.10
Az első félidőben enyhe, a második elején nyomasztó fölényben játszva, az étkézláb akció nélkül, ötlettelenül focizó örkény ellen, a gyenge, de sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet aratott a Veres. 5. Czene lövését nagy bravúrral védte Fűz. 19. Sámson lőtt mellé. 22. Sámson fejese tévesztett célt 38. Csak hogy nehogy azt képzeljék a kedves olvasók, hogy az első félidő második felét a pálya melletti sörözőben töltöttük... 45. szünet... 46. folytatódik a mérkőzés. 50. Foro kísérletét kapta el Fűz 52. Erdő-Lahner közeli próbálkozását hatalmas bravúrral mentette Fűz 54. Foro lőtt 1 m-el fölé félfordulatból 75. Még mindig itt vagyunk, figyeljük a mérkőzést... 83. Deák tört be a 16-oson belülre ellenállhatatlanul, legurította az akciót kísérő Jeneihez, aki nem hibázott! (1-0) 85. ollézik a közönség 88. Sámson passzát Jenei lőtte mellé 90+1. Deák nagy-nagy ováció közben átadta helyét egy másik Veresinek 90+4. vége a mérkőzésnek. jó: Czene, Vajai, Jenei, Répási, ill. Fűz egy kis jó indulattal u-19: Veresegyház-Örkény 2-2 g. Turi (2) a vendégek a 93. percben egyenlítettek.